V NOVITA Półmaraton Zielonogórski

Wielu z Was już pewnie nie może się odczekać dzisiejszego startu. Jeśli tak jak ja znaleźliście czas, aby zapoznać się z trasą biegu lub korzystaliście z organizowanych czwartkowych treningów jesteście spokojni. Nigdzie nie zabłądzicie. Wiem, jednak że jest kilka osób, które nie miały tyle szczęścia i jutrzejszą 21 kilometrową trasę pokonają po raz pierwszy. Właśnie z myślą o tych drugich, przygotowaliśmy prezentację trasy.

Wideo prezentacja: Odległość i profil trasyKażda z przygotowywanych przez nad wideo prezentacji zawiera trzy elementy. Pierwszym z nich jest sama trasa. Pozostałymi dwoma jest licznik odległości (A), więc w każdej chwili możecie zorientować się który kilometr trasy obserwujecie oraz profil trasy (B), który pomoże w dobraniu taktyki biegu.

Wideo prezentacja: Wysokość i odległośćSam wykres profilu trasy, który przygotowaliśmy w oparciu o rzeczywiste odczyty Zawiera wskaźnik wysokości oznaczony literą A oraz wskaźnik aktualnej odległości (B).

Wideo prezentacja: Aktualne położenie oraz uproszczony profil terenuNa wykresie znaleźć możecie również Wasze aktualne położenie, które wskazywane jest przecinającymi się liniami oraz kółkiem. Ostatnim z elementów jest linia przedstawiająca uproszczone ukształtowanie terenu. Zazwyczaj nie widać, jak układa się teren patrząc na rzeczywisty profil. Jego uproszczona wersja jest znacznie bardziej przejrzysta.

Życzymy Wam kolejnych życiówek! Do zobaczenia na starcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *