O nas

Każda wolna chwila jest dla nas dobrą okazją, aby pobiegać. Każdy z tych biegów to okazja, by odkryć nowe i ciekawe miejsca w mieście, w którym mieszkamy od lat. Bieganie to nasza pasja i hobby, które coraz intensywniej wypełnia nasze życie.

Trasy Biegowe to miejsce, w którym każdy biegacz amator czy zawodowiec znajdzie przydatne informacje dotyczące asfaltów, dróg, ścieżek, duktów czyli najróżniejszych tras biegowych. Trasy Biegowe to również miejsce, które pomoże i zachęci do tego by w końcu zmienić coś w swoim życiu. Jeśli jeszcze nie jesteś aktywnym biegaczem mamy nadzieję, że pomożemy Ci wstać, ruszyć i zacząć biegać tak jak lubisz. Nie ma znaczenia czy biegniesz samotnie, z rodziną lub znajomymi. Chcemy zarazić Cie tym czym sami zaraziliśmy się jakiś czas temu i pokazać, że mądrze wykonany bieg to zdrowie! Postaramy się pokazać Wam trasy, na których naprawdę warto pobrudzić sobie buty :)

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tego co robimy, kontaktujcie się z nami bezpośrednio na adres email kontakt@trasy-biegowe.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Nowatorskie nagrania tras biegowych

Ponieważ jesteśmy również fanami różnych technologicznych wynalazków, znamy się na oprogramowaniu i programowaniu przez ostatni czas naszej zabawy udało nam się zbudować narzędzia, które pozwalają w ciekawy i nowatorski sposób prezentować trasy biegowe. Jeśli jesteście współorganizatorami lub organizatorami biegów i chcielibyście zaprezentować biegaczom wasze trasy w taki właśnie sposób skontaktujcie się z nami. Chętnie pomożemy!