Pokaż swoje trasy biegowe!

ASF (afrykański pomór świń) szaleje na całego. Nawet jeśli do rejonu, w którym biegacie nie dotarła jeszcze czerwona strefa wkrótce może się to zmienić. Ilość tras biegowych, które możemy odwiedzić w tak ważnym dla nas okresie przygotowawczym przed sezonem startowym szybko maleje.

Jak w takich warunkach realizować krosy pasywne, jeśli odebrano nam wszystkie leśne dukty? Gdzie przenieść się ze swoimi wprowadzającymi rozbieganiami i rytmami? Na pewno nie ma jednej prostej odpowiedzi. Warto liczyć na to, że plaga która odebrała nam las z tą samą szybkością odda go z powrotem. A może jest coś jeszcze, co moglibyśmy zrobić?

Wzgórza Piastowskie

Większość z nas szuka rozwiązania na własny sposób. Na pewno znajdą się tacy, którzy wbrew zakazowi i z obawą otrzymania 500 zł mandatu z tyłu głowy wbiegają do lasu. Pozostała grupa wyznacza nowe trasy, które pozwalają im realizować plany biegowe. Wiemy, że jest was sporo i chcielibyśmy wykorzystać waszą pomysłowość.

Dlatego wszystkich tych, którzy chcieliby podzielić się swoimi trasami biegowymi zapraszamy do współpracy.

Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila, poprzez stronę na FB. Jak będzie wam wygodniej :) Ustalimy szczegóły. Wszystkim zainteresowanym wytłumaczymy i pokażemy jak to zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *