Czerwona MOSiR Zielona Góra (4,4 km)

Kolejną piękna trasą biegową, którą chcieliśmy Wam pokazać jest trasa czerwona w okolicach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Udało nam się nią przebiec właśnie dzisiaj dzięki czemu udało się na zdjęciach uchwycić opuszczający nas pewnie chwilowo śnieg. Przy aktualnych temperaturach spodziewaliśmy się strasznego błota, okazało się jednak że trasa jest na tyle zamarznieta, że można nią jeszcze spokojnie biegać.

Trasa mierzy około 4,4 km i w całości przebiega w terenie leśnym. Trasa o przebiegu płaskim, chociaż niektórzy mogli by powiedzieć, że znaleźli tam dwa mocno rozciągnięte podbiegi. Trasa w całości nieutwardzona i piaszczysta. Trasa znajduje się w tym samym miejscu co trasa biegowa żółta dlatego przypominam, że w okolicy jest duży parking więc nie ma problemu z bezpiecznym pozostawieniem samochodu. W pobliżu jest basen, więc po biegu można się odświeżyć i przebrać (wymagane jest niestety odpłatne wejście na basen).

Przykładowe czasy pokonania trasy

  • 3 min/km – 13 min 20 sek
  • 4 min/km – 17 min 47 sek
  • 5 min/km – 22 min 13 sek
  • 6 min/km – 26 min 40 sek

Odnośniki do trasy w serwisach

Mapa trasy biegowej i jej profil

MOSiR Zielona Góra trasy

Źródło: Trasy biegowe MOSiR Zielona Góra


Jeśli zauważyłeś, że nie podałem ważnych dla Ciebie informacji daj mi znać wpisując komentarz poniżej. Znasz inną ciekawą trasę biegową, na którą mogę się wybrać? Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy!

Pamiętaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *