Przegląd wyników po 9-tym biegu Lubuskiej Ligi Biegowej

Czy wiecie jak aktualnie wyglądają wyniki po dziewiątym biegu w LLB? Jeśli nie, zapraszam Was do zapoznania się z naszym podsumowaniem.

Lubuska liga biegowa, to w aktualnym sezonie aż dwanaście biegów rozlokowanych po różnych zakątkach województwa lubuskiego. Wszystkie z nich wraz z miejscem rozegrania biegu oraz niezbędnymi datami, w łatwy do zrozumienia sposób prezentuje obraz przygotowany przez organizatorów (źródło FB LLB). Trasy Biegowe: Lubuska Liga Biegowa

W zorganizowanych dotąd biegach sklasyfikowanych zostało aż 2373 zawodników z czego tylko 52 uzyskało już wymaganą ilość biegów. Aż 197 zawodników będzie miała jeszcze możliwość wzięcia udział w rywalizacji o ile ukończą ostatnie organizowane w lidze biegi.

Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z regulaminem, szybko streszczę najważniejsze zasady. Zatem pierwszą zasadą lubuskiej ligi biegowej jest ukończenie minimum 7 dowolnych biegów. Osobno dla każdej kategorii wiekowej – w tej chwili są to kategorie K20 do 50 i M20 do 60 – wygra ten zawodnik lub ta zawodniczka, która z siedmiu najlepszych biegów będzie miała najwyższą ilość punktów. Punkty przyznawane są kolejno, za pierwsze miejsce 30, drugie 29, trzecie 28, itd. Wszyscy zawodnicy, którzy zaklasyfikowali się w danym biegu powyżej 30 miejsca otrzymują tylko 1 punkt. Za brak udziału w biegu zawodnik otrzymuje zero punktów.

Co to może znaczyć dla biorących udział w LLB? Jeśli macie już w tym momencie z siedmiu najszybszych biegów największą ilość punktów, to niekoniecznie musicie wygrać. W waszej kategorii wiekowej mogą być bowiem zawodnicy, którzy nie mają jeszcze minimum ale wciąż mogą wziąć udział o kolejnych biegach. Istnieje zatem szansa, iż zdobędą lepsze wyniki i przegonią was z klasyfikacji końcowej.

Skoro część zawodników ma już wymaganą ilość biegów. Inna cześć ma jeszcze możliwość zdobycia klasyfikowanych siedmiu biegów,  startując w ostatnich trzech organizowanych biegach. Pojawia się pytanie: Czy którekolwiek z miejsc w kategoriach wiekowych zostały już stale obsadzone? Odpowiedz zależy od kategorii. Przejdźmy zatem do konkretnych wyników. Zanim jednak to zrobimy, należy się wam kilka wyjaśnień.

Z uwagi na dużą ilość wyników, odrobinę je ograniczyliśmy. Pokażemy wyłącznie pierwszych pięciu zawodników w każdej z kategorii wiekowej w kolejności od tego z największą ilością punktów z 4-7 najszybszych biegów.  Pojawią się również informacje o najszybszych biegach, punktacji oraz pozycjach zawodnika w danej kategorii wiekowej. Kolejną informacją będzie lista zawodników, których potencjalnie identyfikujemy jako rywali dla aktualnego miejsca oraz biegi, w których pokonali pretendenta do miejsca w danej kategorii. Pokażemy maksymalnie trzech zawodników na bieg.

Założyliśmy że niektórzy zawodnicy, taki jak ten z 3 miejsca M20 mogą nie mieć jeszcze wszystkich siedmiu biegów, a pomimo tego są wysoko w klasyfikacji z uwagi na lepsze wyniki w biegach. Założyliśmy w takich przypadkach, że kolejne starty zawodnik jest w stanie utrzymać na podobnym poziomie.

Z uwagi na skomplikowaną naturę problemu i to że mogliśmy się po prostu pomylić opracowując tak dużą ilość danych, wszystko to co pokażemy poniżej potraktujcie jako ciekawostkę. Informacje do mobilizacji, modyfikacji treningów i strategii oraz podjęcia walki o wyższe miejsce, jeśli jesteście w punktacji zaraz za rywalem. W żaden sposób prezentowane tutaj wyniki nie są oficjalnym podsumowaniem LLB. Te znajdziecie oczywiście na stronie SuperSport’u.

Kategoria K20 (kliknij aby otworzyć)

Miejsce 1 – M.EWELINA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 206, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 206)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • 7 Mostów (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Cross Żagański (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
Miejsce 2 – S.ELŻBIETA, BOBROWICE (Całkowita ilość punktów: 142, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 142)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Cross Żagański (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • 7 Mostów (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 30, Ilość punktów: 1)
Miejsce 3 – T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 124)
  • 7 Mostów (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Cross Żagański (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
Miejsce 4 – A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 124)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Cross Żagański (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
Miejsce 5 – Ł.AGATA, OTYN (Całkowita ilość punktów: 106, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 106)
  • Jorge Cross (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • 7 Mostów (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Cross Żagański (Miejsce: 17, Ilość punktów: 14)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 17, Ilość punktów: 14)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 23, Ilość punktów: 8)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 31, Ilość punktów: 1)

Kategoria K30

Miejsce 1 – T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 175, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 175)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Jorge Cross (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Cross Żagański (Miejsce: 18, Ilość punktów: 13)
Miejsce 2 – L.DOROTA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 163, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 163)
  • 7 Mostów (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Cross Żagański (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
Miejsce 3 – K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 147)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Cross Żagański (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
Miejsce 4 – J.EWA, JODŁOWSKICH (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 124)
  • Jorge Cross (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • 7 Mostów (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 15, Ilość punktów: 16)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 16, Ilość punktów: 15)
Miejsce 5 – J.ANNA, ZAGANSKA GRUPA BIEGO (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 118)
  • 7 Mostów (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Jorge Cross (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
  • Cross Żagański (Miejsce: 16, Ilość punktów: 15)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 18, Ilość punktów: 13)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 25, Ilość punktów: 6)

Kategoria K40

Miejsce 1 – W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 178, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 178)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Cross Żagański (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
Miejsce 2 – R.MARTA, BBL ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 157)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Cross Żagański (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 15, Ilość punktów: 16)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 21, Ilość punktów: 10)
Miejsce 3 – Ś.EWA, FA(S)T & FURIOUS (Całkowita ilość punktów: 154, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 154)
  • Jorge Cross (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • 7 Mostów (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 20, Ilość punktów: 11)
  • Cross Żagański (Miejsce: 22, Ilość punktów: 9)
Miejsce 4 – S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 150, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 150)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Cross Żagański (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
Miejsce 5 – B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 148, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 148)
  • Cross Żagański (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Jorge Cross (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • 7 Mostów (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)

Kategoria K50

Miejsce 1 – B.BOŻENA, SULECHÓW (Całkowita ilość punktów: 208, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 208)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Cross Żagański (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
Miejsce 2 – R.JÓZEFA, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 170, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 170)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Cross Żagański (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
Miejsce 3 – G.WANDA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 164, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 164)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • 7 Mostów (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Cross Żagański (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
Miejsce 4 – W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 157)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Cross Żagański (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Jorge Cross (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
Miejsce 5 – D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 143, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 143)
  • Jorge Cross (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Cross Żagański (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)

Kategoria M20

Miejsce 1 – S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Całkowita ilość punktów: 209, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 209)
  • Cross Żagański (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • 7 Mostów (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
Miejsce 2 – M.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 174, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 174)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • 7 Mostów (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Cross Żagański (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
Miejsce 3 – J.JAKUB, ZARY (Całkowita ilość punktów: 162, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 162)
  • Cross Żagański (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
Miejsce 4 – W.MAREK, ŻARY (Całkowita ilość punktów: 129, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 129)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • 7 Mostów (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
Miejsce 5 – K.PIOTR, 1989 (Całkowita ilość punktów: 115, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 115)
  • Jorge Cross (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • 7 Mostów (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 18, Ilość punktów: 13)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 20, Ilość punktów: 11)

Kategoria M30

Miejsce 1 – B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Całkowita ilość punktów: 196, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 196)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Cross Żagański (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 16, Ilość punktów: 15)
Miejsce 2 – S.RADOSŁAW, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 120, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 120)
  • Jorge Cross (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Cross Żagański (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • 7 Mostów (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 16, Ilość punktów: 15)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 19, Ilość punktów: 12)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 20, Ilość punktów: 11)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 36, Ilość punktów: 1)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 56, Ilość punktów: 1)
Miejsce 3 – Ł.ŁUKASZ, JASIEN (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 118)
  • 7 Mostów (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Cross Żagański (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 18, Ilość punktów: 13)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 19, Ilość punktów: 12)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 24, Ilość punktów: 7)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 30, Ilość punktów: 1)
Miejsce 4 – W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 9, Ilość biegów: 4)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 97)
  • Cross Żagański (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 14, Ilość punktów: 17)
Miejsce 5 – R.ROMAN, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 10, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 97)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 17, Ilość punktów: 14)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 17, Ilość punktów: 14)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 66, Ilość punktów: 1)

Kategoria M40

Miejsce 1 – B.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 192, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 192)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Cross Żagański (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
Miejsce 2 – P.ARTUR, PARKRUN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 181)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Cross Żagański (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
Miejsce 3 – D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 180, Miejsce wg punktów: 16, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 180)
  • Cross Żagański (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
Miejsce 4 – S.MAREK, TEAM KOPEC (Całkowita ilość punktów: 177, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 177)
  • Jorge Cross (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • 7 Mostów (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Cross Żagański (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
Miejsce 5 – G.SŁAWOMIR, SZALONY TEAM (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 147)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Jorge Cross (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • 7 Mostów (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Cross Żagański (Miejsce: 13, Ilość punktów: 18)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 15, Ilość punktów: 16)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 18, Ilość punktów: 13)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 42, Ilość punktów: 1)

Kategoria M50

Miejsce 1 – S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 191, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 191)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Cross Żagański (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Jorge Cross (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
Miejsce 2 – S.JAROSŁAW, ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 181)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Cross Żagański (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
Miejsce 3 – L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 172, Miejsce wg punktów: 8, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 172)
  • Cross Żagański (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
Miejsce 4 – C.KAZIK, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 167, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 167)
  • Cross Żagański (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • 7 Mostów (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Jorge Cross (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
Miejsce 5 – G.BOGUMIŁ, SULECHOWSKA GRUPA BI (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 8)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 149)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Jorge Cross (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Cross Żagański (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 15, Ilość punktów: 16)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 29, Ilość punktów: 2)

Kategoria M60

Miejsce 1 – W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 204, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 204)
  • Cross Żagański (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Jorge Cross (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • 7 Mostów (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
Miejsce 2 – K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 201, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 201)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 1, Ilość punktów: 30)
  • Cross Żagański (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Jorge Cross (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • 7 Mostów (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 5, Ilość punktów: 26)
Miejsce 3 – U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 189, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 189)
  • 7 Mostów (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 2, Ilość punktów: 29)
  • Cross Żagański (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Półmaraton Solan (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Krośnieńska 10 (Miejsce: 3, Ilość punktów: 28)
  • Jorge Cross (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 11, Ilość punktów: 20)
Miejsce 4 – M.JÓZEF, SAINT-GOBAIN SQUAD (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 149)
  • Cross Żagański (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Świebodzińska 10 (Miejsce: 4, Ilość punktów: 27)
  • Jorge Cross (Miejsce: 6, Ilość punktów: 25)
  • Bieg Sulecha (Miejsce: 7, Ilość punktów: 24)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 12, Ilość punktów: 19)
Miejsce 5 – S.STEFAN, BBL ZGB (Całkowita ilość punktów: 103, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Najlepszych siedem biegów (Ilość punktów: 103)
  • Cross Żagański (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • Dycha po Żarach (Miejsce: 8, Ilość punktów: 23)
  • 7 Mostów (Miejsce: 9, Ilość punktów: 22)
  • Jorge Cross (Miejsce: 10, Ilość punktów: 21)
  • Do Pustego Grobu (Miejsce: 17, Ilość punktów: 14)

Kolejną rzeczą jaką widać w wynikach jest to, którzy zawodnicy byli szybsi i osiągneli lepsze wyniki na mecie. To są ci biegacze, których powinniście się trzymać po strzale startera :) W tym zestawieniu widać również zdecydowanych faworytów, bowiem znaleźć można zawodników i zawodniczki, którzy nie zostali dotąd pokonani przez żadnego innego rywala. Zobaczmy jak wygląda to zestawienie.

Kategoria K20

Miejsce 1 – M.EWELINA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 206, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 2 – S.ELŻBIETA, BOBROWICE (Całkowita ilość punktów: 142, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Jorge Cross, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, N.ANNA, NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 5)
  • (ukryto 3)
  • Krośnieńska 10, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 6)
  • Krośnieńska 10, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 7)
  • Dycha po Żarach, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 9)
  • (ukryto 3)
  • Półmaraton Solan, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 7)
  • Półmaraton Solan, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 9)
  • (ukryto 1)
  • Bieg Sulecha, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
  • Bieg Sulecha, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 7)
  • Świebodzińska 10, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 8)
  • Cross Żagański, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
  • Cross Żagański, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 8)
  • (ukryto 1)
Miejsce 3 – T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 4)
Miejsce 4 – A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
  • Bieg Sulecha, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
Miejsce 5 – Ł.AGATA, OTYN (Całkowita ilość punktów: 106, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Jorge Cross, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, N.ANNA, NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, S.ELŻBIETA, BOBROWICE (Miejsce: 4)
  • 7 Mostów, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 5)
  • (ukryto 2)
  • Dycha po Żarach, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 9)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 7)
  • Półmaraton Solan, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 9)
  • Świebodzińska 10, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 8)
  • Świebodzińska 10, S.ELŻBIETA, BOBROWICE (Miejsce: 11)
  • (ukryto 1)
  • Cross Żagański, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Miejsce: 6)
  • Cross Żagański, A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 8)
  • (ukryto 3)
  • Do Pustego Grobu, M.EWELINA, GUBIN (Miejsce: 5)
  • Do Pustego Grobu, W.KATARZYNA, GUBIN (Miejsce: 23)
  • Do Pustego Grobu, N.ANNA, NOWA SÓL (Miejsce: 26)
  • (ukryto 1)

Kategoria K30

Miejsce 1 – T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 175, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 9)
  • Cross Żagański, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 12)
  • (ukryto 1)
  • 7 Mostów, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 5)
  • Świebodzińska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 3)
Miejsce 2 – L.DOROTA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 163, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Dycha po Żarach, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 2)
Miejsce 3 – K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 4 – J.EWA, JODŁOWSKICH (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • Jorge Cross, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Bieg Sulecha, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 6)
  • Krośnieńska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 5)
  • (ukryto 3)
  • Do Pustego Grobu, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 11)
Miejsce 5 – J.ANNA, ZAGANSKA GRUPA BIEGO (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 3)
  • Jorge Cross, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, J.EWA, JODŁOWSKICH (Miejsce: 7)
  • Świebodzińska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 6)
  • Świebodzińska 10, J.EWA, JODŁOWSKICH (Miejsce: 10)
  • Półmaraton Solan, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 7)
  • Krośnieńska 10, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Dycha po Żarach, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 4)
  • Dycha po Żarach, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 6)
  • Cross Żagański, K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, L.DOROTA, ZARY (Miejsce: 9)
  • Cross Żagański, Z.KAROLINA, ZARY (Miejsce: 12)

Kategoria K40

Miejsce 1 – W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 178, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 6)
  • 7 Mostów, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • (ukryto 1)
  • Dycha po Żarach, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
Miejsce 2 – R.MARTA, BBL ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 7)
  • Do Pustego Grobu, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 8)
  • (ukryto 2)
  • Dycha po Żarach, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 7)
  • (ukryto 3)
  • Cross Żagański, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • (ukryto 2)
  • Jorge Cross, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Półmaraton Solan, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
Miejsce 3 – Ś.EWA, FA(S)T & FURIOUS (Całkowita ilość punktów: 154, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 2)
  • Krośnieńska 10, B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 3)
  • (ukryto 2)
  • Dycha po Żarach, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 7)
  • (ukryto 2)
  • Półmaraton Solan, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 7)
  • (ukryto 2)
  • Cross Żagański, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • (ukryto 9)
  • Świebodzińska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • (ukryto 2)
  • Jorge Cross, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Miejsce: 5)
Miejsce 4 – S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 150, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 7)
  • Do Pustego Grobu, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 8)
  • Dycha po Żarach, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 7)
  • (ukryto 1)
  • Świebodzińska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 6)
  • 7 Mostów, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 1)
Miejsce 5 – B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 148, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, B.SYLWIA, ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 7)
  • Do Pustego Grobu, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 8)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Miejsce: 7)
  • Świebodzińska 10, R.MARTA, BBL ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, S.ANNA, ZARY (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, K.EWA, KAJDER TEAM (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Jorge Cross, M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Miejsce: 1)

Kategoria K50

Miejsce 1 – B.BOŻENA, SULECHÓW (Całkowita ilość punktów: 208, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
Miejsce 2 – R.JÓZEFA, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 170, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 5)
  • Jorge Cross, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
  • Półmaraton Solan, C.JADWIGA, ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • Bieg Sulecha, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
  • (ukryto 2)
  • Cross Żagański, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • (ukryto 2)
  • Dycha po Żarach, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, C.JADWIGA, ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • 7 Mostów, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
Miejsce 3 – G.WANDA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 164, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
  • Półmaraton Solan, C.JADWIGA, ZARY (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, B.ELŻBIETA, BORKOS TEAM (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • (ukryto 3)
  • Dycha po Żarach, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, C.JADWIGA, ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 3)
  • Krośnieńska 10, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, R.JÓZEFA, PARKRUN ZARY (Miejsce: 3)
Miejsce 4 – W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, R.JÓZEFA, PARKRUN ZARY (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • (ukryto 1)
  • Dycha po Żarach, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, C.JADWIGA, ZARY (Miejsce: 4)
Miejsce 5 – D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 143, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, B.BOŻENA, SULECHÓW (Miejsce: 2)

Kategoria M20

Miejsce 1 – S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Całkowita ilość punktów: 209, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 2 – M.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 174, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • Półmaraton Solan, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 3)
  • Bieg Sulecha, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Świebodzińska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 4)
  • Krośnieńska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 5)
Miejsce 3 – J.JAKUB, ZARY (Całkowita ilość punktów: 162, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 5)
  • Krośnieńska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
Miejsce 4 – W.MAREK, ŻARY (Całkowita ilość punktów: 129, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • Dycha po Żarach, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 2)
Miejsce 5 – K.PIOTR, 1989 (Całkowita ilość punktów: 115, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Do Pustego Grobu, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 11)
  • Do Pustego Grobu, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 15)
  • Jorge Cross, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Półmaraton Solan, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 7)
  • Półmaraton Solan, O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 10)
  • 7 Mostów, S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • Krośnieńska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 5)
  • Krośnieńska 10, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 6)
  • Świebodzińska 10, W.MAREK, ŻARY (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, J.JAKUB, ZARY (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, M.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 8)

Kategoria M30

Miejsce 1 – B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Całkowita ilość punktów: 196, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • Świebodzińska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 13)
Miejsce 2 – S.RADOSŁAW, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 120, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • Jorge Cross, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 4)
  • Jorge Cross, L.ARTUR, NOWA SÓL (Miejsce: 5)
  • 7 Mostów, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 4)
  • (ukryto 3)
  • Bieg Sulecha, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 5)
  • Bieg Sulecha, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 9)
  • (ukryto 1)
  • Cross Żagański, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.PAWEŁ, WIECHLICE (Miejsce: 6)
  • (ukryto 1)
  • Krośnieńska 10, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 5)
  • Krośnieńska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 7)
  • (ukryto 3)
  • Do Pustego Grobu, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 13)
  • Do Pustego Grobu, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 14)
  • (ukryto 4)
  • Dycha po Żarach, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, WIECHLICE (Miejsce: 8)
  • Dycha po Żarach, Ł.ŁUKASZ, JASIEN (Miejsce: 11)
  • Półmaraton Solan, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, L.ARTUR, NOWA SÓL (Miejsce: 14)
  • Półmaraton Solan, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 17)
  • (ukryto 7)
  • Świebodzińska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 13)
  • Świebodzińska 10, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 16)
  • (ukryto 1)
Miejsce 3 – Ł.ŁUKASZ, JASIEN (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 5)
  • Bieg Sulecha, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 9)
  • Cross Żagański, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, B.PAWEŁ, WIECHLICE (Miejsce: 6)
  • (ukryto 2)
  • Krośnieńska 10, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 5)
  • Krośnieńska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 7)
  • (ukryto 2)
  • Do Pustego Grobu, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 13)
  • Do Pustego Grobu, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 14)
  • (ukryto 3)
  • Dycha po Żarach, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, WIECHLICE (Miejsce: 8)
  • Półmaraton Solan, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, L.ARTUR, NOWA SÓL (Miejsce: 14)
  • Półmaraton Solan, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 17)
  • Świebodzińska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 4)
  • Świebodzińska 10, R.ROMAN, NOWA SÓL (Miejsce: 13)
  • Świebodzińska 10, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 16)
  • (ukryto 3)
Miejsce 4 – W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 9, Ilość biegów: 4)
Szybsi biegacze
  • Jorge Cross, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 13)
Miejsce 5 – R.ROMAN, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 10, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 5)
  • Do Pustego Grobu, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 13)
  • Do Pustego Grobu, W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Miejsce: 14)
  • (ukryto 12)
  • Dycha po Żarach, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, WIECHLICE (Miejsce: 8)
  • Dycha po Żarach, Ł.ŁUKASZ, JASIEN (Miejsce: 11)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, L.ARTUR, NOWA SÓL (Miejsce: 14)
  • Świebodzińska 10, W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Miejsce: 4)

Kategoria M40

Miejsce 1 – B.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 192, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • 7 Mostów, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 3)
  • Świebodzińska 10, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
Miejsce 2 – P.ARTUR, PARKRUN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • (ukryto 2)
  • Dycha po Żarach, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • Świebodzińska 10, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 3)
  • (ukryto 1)
  • Bieg Sulecha, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
Miejsce 3 – D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 180, Miejsce wg punktów: 16, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 4 – S.MAREK, TEAM KOPEC (Całkowita ilość punktów: 177, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Do Pustego Grobu, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 4)
  • Cross Żagański, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • (ukryto 1)
  • Dycha po Żarach, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Świebodzińska 10, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • (ukryto 1)
  • Półmaraton Solan, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 3)
  • (ukryto 2)
  • Bieg Sulecha, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
Miejsce 5 – G.SŁAWOMIR, SZALONY TEAM (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 2)
  • Krośnieńska 10, S.MAREK, TEAM KOPEC (Miejsce: 4)
  • Jorge Cross, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, S.MAREK, TEAM KOPEC (Miejsce: 3)
  • (ukryto 1)
  • 7 Mostów, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 3)
  • 7 Mostów, S.MAREK, TEAM KOPEC (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • Do Pustego Grobu, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Do Pustego Grobu, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • Cross Żagański, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 3)
  • (ukryto 4)
  • Dycha po Żarach, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • (ukryto 5)
  • Świebodzińska 10, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, B.PAWEŁ, GUBIN (Miejsce: 5)
  • (ukryto 2)
  • Półmaraton Solan, D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Półmaraton Solan, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 2)
  • Półmaraton Solan, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 3)
  • (ukryto 11)
  • Bieg Sulecha, S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Miejsce: 1)
  • Bieg Sulecha, K.TOMASZ, PSP ZARY (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, P.ARTUR, PARKRUN (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)

Kategoria M50

Miejsce 1 – S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 191, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Do Pustego Grobu, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 6)
Miejsce 2 – S.JAROSŁAW, ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • Jorge Cross, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Bieg Sulecha, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Bieg Sulecha, G.BOGUMIŁ, SULECHOWSKA GRUPA BI (Miejsce: 7)
  • Dycha po Żarach, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
Miejsce 3 – L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 172, Miejsce wg punktów: 8, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 4 – C.KAZIK, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 167, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Cross Żagański, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 4)
  • Jorge Cross, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Bieg Sulecha, G.BOGUMIŁ, SULECHOWSKA GRUPA BI (Miejsce: 7)
  • (ukryto 3)
  • Dycha po Żarach, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 7)
  • (ukryto 3)
  • Do Pustego Grobu, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 6)
  • Do Pustego Grobu, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 7)
  • Do Pustego Grobu, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 9)
  • 7 Mostów, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 2)
  • Świebodzińska 10, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
Miejsce 5 – G.BOGUMIŁ, SULECHOWSKA GRUPA BI (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 8)
Szybsi biegacze
  • Krośnieńska 10, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 3)
  • Krośnieńska 10, C.KAZIK, GUBIN (Miejsce: 6)
  • Cross Żagański, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • Jorge Cross, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 4)
  • (ukryto 2)
  • Bieg Sulecha, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Bieg Sulecha, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 3)
  • Dycha po Żarach, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
  • Dycha po Żarach, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 7)
  • (ukryto 4)
  • Półmaraton Solan, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 5)
  • Półmaraton Solan, S.JAROSŁAW, ZAGAN (Miejsce: 6)
  • Półmaraton Solan, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 9)
  • (ukryto 3)
  • Do Pustego Grobu, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 6)
  • Do Pustego Grobu, S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 7)
  • Do Pustego Grobu, Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Miejsce: 9)
  • (ukryto 1)
  • Świebodzińska 10, L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, C.KAZIK, GUBIN (Miejsce: 7)

Kategoria M60

Miejsce 1 – W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 204, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • (brak)
Miejsce 2 – K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 201, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 2)
  • Krośnieńska 10, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Do Pustego Grobu, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Półmaraton Solan, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
Miejsce 3 – U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 189, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Krośnieńska 10, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Do Pustego Grobu, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 5)
  • Świebodzińska 10, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 1)
Miejsce 4 – M.JÓZEF, SAINT-GOBAIN SQUAD (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
  • Jorge Cross, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 4)
  • Dycha po Żarach, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Do Pustego Grobu, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 5)
  • Do Pustego Grobu, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 11)
  • Bieg Sulecha, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Bieg Sulecha, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 5)
  • Świebodzińska 10, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 1)
  • Świebodzińska 10, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 2)
Miejsce 5 – S.STEFAN, BBL ZGB (Całkowita ilość punktów: 103, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Szybsi biegacze
  • Cross Żagański, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Cross Żagański, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Cross Żagański, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 3)
  • (ukryto 1)
  • Jorge Cross, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Jorge Cross, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Jorge Cross, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • Dycha po Żarach, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • Dycha po Żarach, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 2)
  • Dycha po Żarach, M.JÓZEF, SAINT-GOBAIN SQUAD (Miejsce: 4)
  • (ukryto 1)
  • 7 Mostów, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 1)
  • 7 Mostów, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 2)
  • 7 Mostów, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 3)
  • Do Pustego Grobu, W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Miejsce: 4)
  • Do Pustego Grobu, K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Miejsce: 5)
  • Do Pustego Grobu, U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Miejsce: 11)
  • (ukryto 2)

Najciekawszą informacją, którą odczytać można z wyników biegów jest to czy są zawodnicy, którzy nie są już zagrożeni na swoich miejscach. Pytanie ciekawe bo i sposobów na sprawdzenie jest wiele. Wiele jest w takim przypadku kombinacji, w jakich zawodnicy mogą pojawić się na mecie w kolejnych biegach. My dla uproszczenia wybraliśmy jednak ten najprostszy scenariusz, w którym zawodnik nie bierze udziału w biegach, a jego konkurent zajmuje pierwsze miejsca w kolejnych trzech biegach (otrzymuje zatem 3 x 30 punktów).

Kategoria K20

Miejsce 1 – M.EWELINA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 206, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 2 – S.ELŻBIETA, BOBROWICE (Całkowita ilość punktów: 142, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 184)
  • A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 184)
  • W.KATARZYNA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 162)
  • N.ANNA, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 142)
  • Z.MILENA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 152)
Miejsce 3 – T.KLAUDIA, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.KATARZYNA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 162)
  • N.ANNA, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 142)
  • Z.MILENA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 152)
Miejsce 4 – A.ALEKSANDRA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.KATARZYNA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 162)
  • N.ANNA, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 142)
  • Z.MILENA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 152)
Miejsce 5 – Ł.AGATA, OTYN (Całkowita ilość punktów: 106, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.KATARZYNA, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 162)
  • N.ANNA, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 142)
  • Z.MILENA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 152)

Kategoria K30

Miejsce 1 – T.ALEKSANDRA, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 175, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • L.DOROTA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 193)
  • K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Całkowita ilość punktów: 207)
  • Z.KAROLINA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 187)
Miejsce 2 – L.DOROTA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 163, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Całkowita ilość punktów: 207)
  • Z.KAROLINA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 187)
Miejsce 3 – K.JUSTYNA, SZPROTAWA (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • J.EWA, JODŁOWSKICH (Całkowita ilość punktów: 154)
  • Z.KAROLINA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 187)
Miejsce 4 – J.EWA, JODŁOWSKICH (Całkowita ilość punktów: 124, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • Z.KAROLINA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 187)
Miejsce 5 – J.ANNA, ZAGANSKA GRUPA BIEGO (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • Z.KAROLINA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 187)
  • C.MAŁGORZATA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 120)

Kategoria K40

Miejsce 1 – W.RENATA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 178, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 180)
  • B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 178)
  • B.SYLWIA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • K.EWA, KAJDER TEAM (Całkowita ilość punktów: 192)
Miejsce 2 – R.MARTA, BBL ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 180)
  • B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 178)
  • M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Całkowita ilość punktów: 177)
  • B.SYLWIA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • K.EWA, KAJDER TEAM (Całkowita ilość punktów: 192)
  • B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Całkowita ilość punktów: 162)
Miejsce 3 – Ś.EWA, FA(S)T & FURIOUS (Całkowita ilość punktów: 154, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 180)
  • B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 178)
  • M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Całkowita ilość punktów: 177)
  • B.SYLWIA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • K.EWA, KAJDER TEAM (Całkowita ilość punktów: 192)
  • B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Całkowita ilość punktów: 162)
Miejsce 4 – S.ANNA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 150, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 178)
  • M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Całkowita ilość punktów: 177)
  • B.SYLWIA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • K.EWA, KAJDER TEAM (Całkowita ilość punktów: 192)
  • B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Całkowita ilość punktów: 162)
Miejsce 5 – B.AGNIESZKA, KB SPOCENI NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 148, Miejsce wg punktów: 7, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • M.ANGELA, TRI AKTYWNI LUBSKO (Całkowita ilość punktów: 177)
  • B.SYLWIA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • K.EWA, KAJDER TEAM (Całkowita ilość punktów: 192)
  • B.WIOLETA, BENDOWSKA-KASPRZAK (Całkowita ilość punktów: 162)

Kategoria K50

Miejsce 1 – B.BOŻENA, SULECHÓW (Całkowita ilość punktów: 208, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Całkowita ilość punktów: 210)
Miejsce 2 – R.JÓZEFA, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 170, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 187)
  • D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 203)
  • O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Całkowita ilość punktów: 210)
  • C.JADWIGA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 196)
  • B.ELŻBIETA, BORKOS TEAM (Całkowita ilość punktów: 194)
Miejsce 3 – G.WANDA, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 164, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 187)
  • D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 203)
  • O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Całkowita ilość punktów: 210)
  • C.JADWIGA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 196)
  • B.ELŻBIETA, BORKOS TEAM (Całkowita ilość punktów: 194)
Miejsce 4 – W.ELŻBIETA, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 157, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 203)
  • O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Całkowita ilość punktów: 210)
  • C.JADWIGA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 196)
  • B.ELŻBIETA, BORKOS TEAM (Całkowita ilość punktów: 194)
  • J.MAŁGORZATA, NGB – BIEGAM DLA NAT (Całkowita ilość punktów: 157)
  • B.EWA, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 159)
Miejsce 5 – D.JOANNA, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 143, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • O.WIOLETTA, RUNNER TEAM ZARY (Całkowita ilość punktów: 210)
  • C.JADWIGA, ZARY (Całkowita ilość punktów: 196)
  • B.ELŻBIETA, BORKOS TEAM (Całkowita ilość punktów: 194)
  • J.MAŁGORZATA, NGB – BIEGAM DLA NAT (Całkowita ilość punktów: 157)
  • B.EWA, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 159)

Kategoria M20

Miejsce 1 – S.JACEK, KROSNO ODRZANSKIE (Całkowita ilość punktów: 209, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 2 – M.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 174, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • J.JAKUB, ZARY (Całkowita ilość punktów: 192)
  • W.MAREK, ŻARY (Całkowita ilość punktów: 189)
  • O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 181)
Miejsce 3 – J.JAKUB, ZARY (Całkowita ilość punktów: 162, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.MAREK, ŻARY (Całkowita ilość punktów: 189)
  • O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 181)
Miejsce 4 – W.MAREK, ŻARY (Całkowita ilość punktów: 129, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • K.PIOTR, 1989 (Całkowita ilość punktów: 145)
  • M.DARIUSZ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 160)
  • O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 181)
  • B.RADOSŁAW, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 129)
Miejsce 5 – K.PIOTR, 1989 (Całkowita ilość punktów: 115, Miejsce wg punktów: 6, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • M.DARIUSZ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 160)
  • O.JAKUB, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 181)
  • M.KACPER, DRUZYNA CHROBREGO (Całkowita ilość punktów: 118)
  • B.RADOSŁAW, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 129)
  • A.TOMASZ, OEX RUNNERS (Całkowita ilość punktów: 126)

Kategoria M30

Miejsce 1 – B.KRZYSZTOF, METAPACK POLSKA (Całkowita ilość punktów: 196, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 2 – S.RADOSŁAW, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 120, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 187)
  • R.ROMAN, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 127)
  • W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Całkowita ilość punktów: 185)
  • L.ARTUR, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 169)
  • K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 138)
  • B.PAWEŁ, WIECHLICE (Całkowita ilość punktów: 154)
  • B.DAMIAN, OŁOBOK (Całkowita ilość punktów: 134)
Miejsce 3 – Ł.ŁUKASZ, JASIEN (Całkowita ilość punktów: 118, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 187)
  • R.ROMAN, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 127)
  • W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Całkowita ilość punktów: 185)
  • L.ARTUR, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 169)
  • K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 138)
  • B.PAWEŁ, WIECHLICE (Całkowita ilość punktów: 154)
  • B.DAMIAN, OŁOBOK (Całkowita ilość punktów: 134)
  • G.MARCIN, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 118)
Miejsce 4 – W.DAMIAN, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 9, Ilość biegów: 4)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Całkowita ilość punktów: 185)
  • L.ARTUR, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 169)
  • K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 138)
  • B.PAWEŁ, WIECHLICE (Całkowita ilość punktów: 154)
  • J.KRZYSZTOF, BBL GUBIN (Całkowita ilość punktów: 113)
  • B.DAMIAN, OŁOBOK (Całkowita ilość punktów: 134)
  • G.MARCIN, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 118)
  • M.MICHAŁ, LAZ (Całkowita ilość punktów: 108)
  • S.MACIEJ, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 100)
  • M.PAWEŁ, ILOWA (Całkowita ilość punktów: 98)
Miejsce 5 – R.ROMAN, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 97, Miejsce wg punktów: 10, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • W.KRYSTIAN, BIEGAJACY TATA (Całkowita ilość punktów: 185)
  • L.ARTUR, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 169)
  • K.ARTUR, KACZMAR RUN TEAM (Całkowita ilość punktów: 138)
  • B.PAWEŁ, WIECHLICE (Całkowita ilość punktów: 154)
  • J.KRZYSZTOF, BBL GUBIN (Całkowita ilość punktów: 113)
  • B.DAMIAN, OŁOBOK (Całkowita ilość punktów: 134)
  • G.MARCIN, ZARY RUNNERS TEAM (Całkowita ilość punktów: 118)
  • M.MICHAŁ, LAZ (Całkowita ilość punktów: 108)
  • S.MACIEJ, NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 100)
  • M.PAWEŁ, ILOWA (Całkowita ilość punktów: 98)

Kategoria M40

Miejsce 1 – B.PAWEŁ, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 192, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 9)
Może zostać prześcignięty przez
  • D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 210)
  • K.TOMASZ, PSP ZARY (Całkowita ilość punktów: 204)
  • S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 206)
Miejsce 2 – P.ARTUR, PARKRUN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 210)
  • K.TOMASZ, PSP ZARY (Całkowita ilość punktów: 204)
  • S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 206)
Miejsce 3 – D.ADAM, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 180, Miejsce wg punktów: 16, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • K.TOMASZ, PSP ZARY (Całkowita ilość punktów: 204)
  • S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 206)
Miejsce 4 – S.MAREK, TEAM KOPEC (Całkowita ilość punktów: 177, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 9)
Może zostać prześcignięty przez
  • K.TOMASZ, PSP ZARY (Całkowita ilość punktów: 204)
  • S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 206)
Miejsce 5 – G.SŁAWOMIR, SZALONY TEAM (Całkowita ilość punktów: 147, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 9)
Może zostać prześcignięty przez
  • K.TOMASZ, PSP ZARY (Całkowita ilość punktów: 204)
  • S.SEBASTIAN, TEAM DRACZYNSKI (Całkowita ilość punktów: 206)
  • G.ANDRZEJ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 165)
  • O.MARIUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 172)
  • M.MARIUSZ, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 161)

Kategoria M50

Miejsce 1 – S.LESZEK, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 191, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 202)
Miejsce 2 – S.JAROSŁAW, ZAGAN (Całkowita ilość punktów: 181, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 7)
Może zostać prześcignięty przez
  • L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 202)
  • Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Całkowita ilość punktów: 183)
Miejsce 3 – L.IRENEUSZ, ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 172, Miejsce wg punktów: 8, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Całkowita ilość punktów: 183)
Miejsce 4 – C.KAZIK, GUBIN (Całkowita ilość punktów: 167, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Całkowita ilość punktów: 183)
  • K.ZBIGNIEW, KOWALEWSKI TEAM (Całkowita ilość punktów: 168)
Miejsce 5 – G.BOGUMIŁ, SULECHOWSKA GRUPA BI (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 8)
Może zostać prześcignięty przez
  • Z.JAN, SILOWNIAUJANKA (Całkowita ilość punktów: 183)
  • S.MAREK, NO NAME CLUB (Całkowita ilość punktów: 150)
  • K.ZBIGNIEW, KOWALEWSKI TEAM (Całkowita ilość punktów: 168)

Kategoria M60

Miejsce 1 – W.JERZY, PGNIG ZIELONA GÓRA (Całkowita ilość punktów: 204, Miejsce wg punktów: 1, Ilość biegów: 7)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 2 – K.JERZY, KB WIKON NOWA SÓL (Całkowita ilość punktów: 201, Miejsce wg punktów: 2, Ilość biegów: 9)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 3 – U.JAN, NOWOSOLSKA GRUPA BIE (Całkowita ilość punktów: 189, Miejsce wg punktów: 3, Ilość biegów: 7)
NIE może zostać prześcignięty
Miejsce 4 – M.JÓZEF, SAINT-GOBAIN SQUAD (Całkowita ilość punktów: 149, Miejsce wg punktów: 4, Ilość biegów: 6)
Może zostać prześcignięty przez
  • S.STEFAN, BBL ZGB (Całkowita ilość punktów: 163)
  • B.LESZEK, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 184)
  • S.ROMAN, SZALONY TEAM (Całkowita ilość punktów: 171)
  • S.ZDZISŁAW, BRACTWO BIEGACZY / R (Całkowita ilość punktów: 162)
  • R.CZESŁAW, GORZÓW NAD WARTA (Całkowita ilość punktów: 153)
Miejsce 5 – S.STEFAN, BBL ZGB (Całkowita ilość punktów: 103, Miejsce wg punktów: 5, Ilość biegów: 5)
Może zostać prześcignięty przez
  • B.LESZEK, PARKRUN ZARY (Całkowita ilość punktów: 184)
  • S.ROMAN, SZALONY TEAM (Całkowita ilość punktów: 171)
  • S.ZDZISŁAW, BRACTWO BIEGACZY / R (Całkowita ilość punktów: 162)
  • R.CZESŁAW, GORZÓW NAD WARTA (Całkowita ilość punktów: 153)

Z wyników widać, że w naszym najbardziej pesymistycznym scenariuszu tylko sześcioro zawodników ma już zagwarantowane swoje miejsca. Reszta miejsc teoretycznie wydaje się nadal dostępna, więc życzymy Wam udanych startów.

Wyniki dla poszczególnych biegów oraz galerii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *